Krwotoki a mięśniak macicy i liczne torbiele

Witam! Mam 45 lat. W kwietniu miałam krwotok i abrazję. Dostałam QLAIRĘ. Po 3 tygodniach od zabiegu dostałam kolejnego krwotoku. Stwierdzono stan zapalny w macicy, ale lekarze nie do końca wiedzą skąd te krwotoki. Z badań wyszło, że mam jednego mięśniaka, liczne torbiele na jajnikach, HE4 wynosi 37,6 pmol/l, CA125 - 31,49 U/ml. Przez 2 tygodnie zażywałam ergotaminę i antybiotyk. Czekam na wizytę u lekarza, a w tej chwili zaczęły się plamienia i znowu zszedł skrzep.Czy krwotok może się powtórzyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje szansa wystąpienia krwawienia. Proszę udać się do lekarza prowadzącego.