Laesio fibroso-cystaica mammae oraz Fibroadenoma w wyniku badania

Witam, co znaczą takie wyniki badań: Laesio fibroso-cystaica mammae [M- 74320] Fibroadenoma [M- 9010/0] Wykonano reakcję immunohistochemiczną p63
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam! z
W badaniu opisano zmianę gruczołu sutkowego- gruczolakowłókniak ( zmiana łagodna). Proszę zgłosić się z wynikiem badania do lekarza kierującego na to badanie. Pozdrawiam