Łąkotka przyśrodkowa z poziomą szczeliną o podwyższonym sygnale
w 2007r mialem wypadek. W 2008 rezonans kolana. lakotka przysrodkowa z pozioma szczelina o podwyz sygnale w obrebierogu tylnego, zwiekszona ilosc plynu przy tylnym rogu lakotko bocznej cechy luznego ACL, krzyzowe tylne grzbietowo wygiete wydluzone, wiezdalo poboczne piszczelowe pogrubiale ze zmianami bliznowatymiw obrebie przyczepu blizszego, rzepka z lekka lateralizacja, sladowo zwiekszona iloscplynu w jamie stawowej, przerost ciala hoffy. jak obciazam kolano to boli wew str i dol. Co robic?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, jak rozumiem, od nieleczonego urazu skrętnego stawu kolanowego minęło już 6 lat. Powinna Pani zgłosić się na konsulatcje ortopedyczną. Ale jak uczy doświadczenie - biorąc pod uwage wcześniejsze wyniki badań oraz Pani obecne doleglwiości - trzeba będzie rozważyć leczenie operacyjne - artroskopowe. O tym jednak zadecyduje ortopeda, który przeprowadzi Pani badanie kliniczne. Pozdrawiam