Laparoskopowy zabieg na żylaki powrózka nasiennego

Witam. 3 miesiące temu mialem laparoskopowy zabieg na zylaki powrozka nasiennego, wciąż mam te same objawy bólowe co przed zabiegiem byłem na usg i wyszło ze te zylaki sa takiej samej wielkosci co były. Czy to oznacza ze zabieg sie nie powiódł i konieczna będzie ponowna operacja ? jeśli tak to czy jest mozliwa zeby ja zrobic jak najszybciej czy trzeba jeszcze poczekac? dziękuje za odpowiedz

Nie potrafię odpowiedzieć autorytatywnie , gdyż nie badałem Pana przed zabiegiem , nie wykonywałem zabiegu , ani też nie znam stanu obecnego!!! Proponuję udać się pilnie do operatora!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - zabieg się nie powiódł. Proszę zgłosić swoje obawy do operatora.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków