Laserowa korekcja dużej wady wzroku

Witam,mam 44 lata jestem osobą z dość dużą wadą wzroku -9 -9,5, noszę okulary na co dzień. Planuję zrobić laserową korektę mojej wady wzroku. Gdyż noszenie okularów przeszkadza mi w wielu czynnościach np uprawianiu sportu (jestem osobą dość aktywną) Dlatego proszę o poradę do ilu dioptri wykonywany jest ten zabieg, i w jakim czasie można zoperować drugie oko. Z góry dziękuję za fachową poradę. pozdrawiam. :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.