Leczenie bezpłodności a szanse na ciążę

Witam mam problem od 1.5 roku leczę się na bezpłodność.wcale nie miałam owulacji więc pani dok.przepisała mi clostibegit i luteinę a teraz mi wyszło że mam bardzo niskie endometrium i przepisała mi cyclo-progynova i nie wiem co mam o tym myślęć czy wogóle mam szanse na zajście w ciążę proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuję

Na zajście w ciąże wchodzi wiele elementów ale oprócz braku owulacji i grubości endometrium istnieje jeszcze wiele innych koniecznych badań do wykonania aby można byłbpofjąć właściwe leczenie. Jakich: bad hormonalne, drożność jajowodów i badanie nadienia partnera. To takie minimum a potem można próbować ew stymulując owulacje podsjąc może zamiast Cyclo Provery - Estrofem.