Leczenie farmakologiczne zapalenia mieszka włosowego

Witam lecze sie od rku na zapalenie mieszka wlosowego lekarze rozlozyli rece nie pomagaja mi stosowalem punktowo Normaclin .davercin. acnatac .fucidin. doustnie azycyne augumentin. roztwory z gentamycyny detreomycyny ...i nic wymaz bez antybiogramu wykazal gronkowca kolagozojumenego mam solabiona odpornosc... ponoc przez to sie uaktywnia .jak jadlem augumentin ustyapilo ale wywolalo grzybice...:(

Aleksander Ropielewski

Niestey jest to przykłąd patowej sytuacji, w której dysponujemy skutecznymi lekami, jednak wiążą się one jak każde leki z potencjalnymi objawami ubocznymi. Najpewniej wynika to z Pani zaburzęń odporności. Być może immunolog kliniczny będzie w stanie znaleźć rozwiązanie Pani problemu.