Leczenie łojotoku skóry głowy

Dobry wieczór,od 2 lat walcze z łojotem skóry głowy . Kiedyś przez przypadek zrobiłam USG. skory głowy i okazało się ze łojot skleja cebulki włosowe widok był straszny kiedy to widziałam na badaniu . Koszty odzywek szampony tabl. na okres 3miesięcy wynoszą prawie 700zł jest to ogromna suma a najgorsze jest to że niema za bardzo dużej poprawy.Proszę o pomoc .

W przypadku łojotokowego zapalenia skóry, należy udać się na konsultację do specjalisty, ponieważ skuteczne leki dostępne są wyłącznie na receptę. Stosowanie odżywek i szamponów ma charakter wyłącznie wspomagający.