Leczenie wystających żeber i klatki piersiowej

Witam. Chcialbym sie zapytac co to moze byc, jak to sie nazywa, czy mozna cos z tym zrobic itd. Czy to kiedys zaginie, gdy przytyje bedzie lepiej? Jak to zrobic itd, zeby nie bylo tego widac. Takie wklesle cos jak ten tutaj. Prosze o odpowiedz tutaj a zdjecia itd sa pod tym linkiem. http://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/469419,wystajace-zebra-i-deformacja-klatki-piersiowej

Ogladajac Pana zdjecia - widac deformacje w obrebie prawdopodobnie wyrostka mieczykowatego. JEst duże prawdopodobienstwo, że odznał Panw przeszłości jakiegoś urazu który doprowadził do wadliwego ustawienia wyrostka mieczykowatego - i ma to reperkusje w aktualnym wygladzie.
CO do wygladu - to drugorzedna sprawa - wyglad oprocz niezadowolenia psychicznego nie przeszkadza w funkcjonowaniu.

Jeżeli nie odczuwa Pan dolegliwosci bólowych, utrudnien w życiu codziennym - nie należałoby niczego nie robić- na pewno nie operowac

Jeżeli ma Pan duże wątpliowści co do akceptacji siebie (chodzi mi o wyglad) - sugeruje odwiedzic thoracochiruga (chirurga klatki piersiowej) w celu rozwiania Pana wątpliowsci