Leki na ochronę żołądka i usunięcie wzdęć

Witam! Mam problem z żołądkiem - gdy biorę leki [ dutasteryd ] pije piwo czasem, czy zjem cos mam straszne wzdecia i klucie w zoladku i jelitach ktore promieniuje do plecow w cz ledzwiowej. Dostalem controloc ale bole pozostaly, zrobilem USG wszystko jest ok. Co ochronnego moge kupic ew poprosic zeby lepiej chronic zoladek a i usunac te wzdecia? Pozdrawiam!;D

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanego efektu to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.