Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leukocyty usiane, bakterie liczne w badaniu moczu

Poproszę o pilną interpretacje wyników moczu, gdyż nie mam jak iść teraz do lekarza a bardzo się martwie. Luekocyty +++, azotyny, glukoza, ciała ketonowe, bilirubina-brak. ph-9, białko ślad. erytrocyty ++, urobilinogen sil, wzm, mętny, żółty.osad nablonki wielokątne liczne, erytrocyty świeże 10-15, wyługowane 3-6, leukocyty usiane, bakterie liczne
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

a czy przygotowanie do badania bylo prawidłowe? znaczy było higieniczne pobranie moczu? proponuję powtorzyc badanie? i udac się do lekarza rodzinnego a czy ma Pani jakieś dolegliwosci?

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy