Lewostronna skolioza z pogłębieniem lordozy

lewostronna skolioza z poglebieniem lordozy fizjologicznej krg ledzwiowego. Nadmierne przodopochylenie kosci krzyzowej. rozluznienie aparatu wiezadlowego na poziomie L3/L4. Zaostrzenia na krawedziach trzonow. wysokosc kregow i tarcz prawidlow. prosze o wyjasnienie dla prostego czlowieka. czy to bardzo powazna sprawa?

Lek. Tomasz Budlewski

Żeby móc odpowiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna analiza wyników badań. Proponuje udać się do lekarza ortopedy.