Luźne stolce, utrata wagi, depresja

Witam. Od jakiegos roku mam luzne stolce,od kilku miesiecy schudlem,mam problemy z jedzeniem,jestem wciaz zmeczony.od miesiaca mam bole w prawym podzebrzu i jakby pod mostkiem.czuje sie wciaz pelny.ale naprawde na wszystko stracilem chec,lecze sie na depresje.

Wymienia Pan objawy depresji. Czy leczenie nie pomaga? Jakiego rodzaju jest to leczenie? Farmakoterapia, psychoterapia? Zanim puści Pan wszelkie nadzieje, warto spróbować dostępnych metod. Jeśli czuje się Pan gorzej, proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Witaj. Nie zadałeś bezpośredniego pytania więc wypowiem się ogólnikowo.

Posiadasz dwa różne problemy na tle psychicznym i somatycznym. Ten pierwszy (depresja) zalecam rozpocząć leczenie dwutorowe psychiatra + terapeuta. Lepszego wyniku nie osiągniesz :)

Problemy na tel somatycznym radzę konsultować z lekarzem (w pierwszej kolejności rodzinnym).

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk