Łyżeczkowanie a powrót do normalnego życia

Witam jestem po łyżeczkowaniu. Ciąża obumarła w 8 tc. 1. Ile powinno trwać zwolnienie?? 2. Jak powinnam funkcjonować(dźwiganie, praca fizyczna??) 3. Jak długo trwa powrót do normy fizycznej?? Po jakim czasie powinno ustąpić krwawienie??

Piotr Pilarski

Najczęściej potrzeba na to 1-2 tygodnie aby wszystko wróciło do normy. Wszystko zależy od Pani stanu. Nie ma odgórnie ustalonych terminów zwolnienia w takim przypadku.

Pozdrawiam.