Łyżeczkowanie a powrót do normalnego życia
Witam jestem po łyżeczkowaniu. Ciąża obumarła w 8 tc. 1. Ile powinno trwać zwolnienie?? 2. Jak powinnam funkcjonować(dźwiganie, praca fizyczna??) 3. Jak długo trwa powrót do normy fizycznej?? Po jakim czasie powinno ustąpić krwawienie??

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Najczęściej potrzeba na to 1-2 tygodnie aby wszystko wróciło do normy. Wszystko zależy od Pani stanu. Nie ma odgórnie ustalonych terminów zwolnienia w takim przypadku.
Pozdrawiam.