Mała krzepliwość krwi a poziom płytek 271

mam takie pytanie miałam mieć operacje przed sama operacja okazala się ze mam mala krzepliwość krwi w wyniku przy wypisie było 99 tys.lekarzpowiedzial ze jes za mało i nie mogą mnie zooperowc i ze mam się zglosic na konsultacje do hematologa a zrobiłam sobie cala morfologie razem z krzepliwoscia i wyszlo ze plytek krwi mam271 i cala morfologia jes bardzo dobra to teraz już nie wiem czy mam dobra krzepliwos czy nie z góry dziekuje za porade

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie wyników reszty badań INR, APTT aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.