Mała torbiel na jajniku a interpretacja wyników testu Roma

Witam jestem kobietą i mam 34.Lekarz na jajniku wykryl mala torbiel i wysłał na badania Proszę o interpretację wyników TESTU ROMA CA125 7,5U/ml , HE4 24,9 pmol/l. Roma przed menopauzą 1,32% i po menopauzie 3,36%

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik świadczy o niskim ryzyku. e aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.