Małe piersi i ciemne owłosienie na brzuchu

Witam, Mam 19 lat, moim problemem są bardzo małe piersi i pojawiające się na brzuchu ciemne owłosienie. Nie mam problemów z miesiączkowaniem, usg brzucha wykluczyło wszelkie torbiele. Czy hormony przyjmowane przez mamę w czasie ciąży mogą być przyczyną tych problemów? Czy wizyta u endokrynologa może pomóc?

Radziłbym w tej sprawie udać się na konsultację do endokrynologa. Myślę, że badanie poziomów hormonów zwłaszcza męskich rozwieją wątpliwości czy to taka Pani uroda czy też powodem tego stanu są zaburzenia hormonalne.