Mam 14 lat i czy mój członek ma prawidłowe wymiary?

Mam 14 lat, mój penis normalnie ma około 4 cm, w czasie erekcji 8 cm, obwód 7 cm, długość jądra 4 cm, mam 162 cm wzrostu i 65 kg. Mam już spermę, ale pytam się czy moje wymiary są poprawne na mój wiek?

Witam!
Rozmiar penisa w okresie dojrzewania jest uzależniony od jego tempa. Dopiero pod koniec tego procesu członek osiąga swój ostateczny, docelowy wymiar. Nie jest również wykluczone, że dokonany przez Ciebie pomiar nie jest precyzyjny - penis powinien być bowiem mierzony od samej nasady.

Pozdrawiam