Masywny zator płucny i zakrzepica żył głębokich lewej nogi

Witam,mam 27 lat.Dwa lata temu przeszłam masywny zator płucny i zakrzepicę żył głębokich lewejNogi.Obecnie pojawiły mi się małe żylaki na prawej łydce.Lekarz zaproponował mi usunięcie metodą Rfitt. Inny zaś odradza. Usg Doppler:prawa strona: Żyła odpiszczelowa - śr.do6mm, niewydolnaIIIstopnia bez cech zakrzepicy, reszta żył wydolna. Lewa strona:stan po przebytej zakrzepicy żył biodrowych - niedrożne ze śladowym przepływem, krążenie oboczne przez żyły nadbrzuszne. Proszę o opinię.

Proszę znaleźć flebologa, któremu Pani zaufa i który będzie znał dokładnie Pani historię oraz będzie miał dostępne wszytskie wyniki badań. Ponadto wystąpienie zakrzepicy w tak młodym wieku skłania do wykonania badań w kierunku trombofilii.