Mdłości w wyniku stresu

Stres wywołuje u mnie mdłości. Wstaje zbyt wcześnie, mam drgawki i wymiotuje przy każdej stresującej sytuacji. Ostatnio są to coraz bardziej błahe powody. Ponadto ciągle mam mdłości i nie mogę jeść w związku z rozpoczęciem studiów. Czy i do jakiego specjalisty się udać?

Źródeł prezentowanych przez Ciebie objawów może być wiele. Dlatego warto wybrać się do psychologa i wspólnie poszukać przyczyn. Wiem, że podjęcie decyzji o pierwszej wizycie u psychologa jest często trudne, jednak pomaga w rozpoczęciu życia wolnego od objawów stresu o którym mówisz. Życzę powodzenia i trzymam kciuki!

Witam serdecznie, fakt że żyje Pani w ciągłym stresie ozacza, że znajduje się Pani w niebezpieczeństwie i powinna podjąć Pani środki zaradcze choćby poprzez konsultację psychoterapeutyczną. Proszę też zapoznać się z linkiem ;
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Równocześnie powinna Pani wykonać badania gastrologiczne, a także zrobić morfologię krwi.
Pozdrawiam miło i życzę zdrowia