Mercilon na wyregulowanie miesiączki

Wtam po prawie 2latach znowu zaczelam brac tabletki mercilon (dla uregulowania okresu) przez 1 msc brania zle sie czulam, bolaly mnie piersi, w przerwie dostalam okres normalnie jednak, dzis jest 3 dzien kiedy zaczelam nowy blister i znowu mam bole jajnikow? i okres. Robilam test jest negatywny, Czy powinnam dalej brac tabletki czy pzrerwac calkowicie i wybrac sie do lekarza?Martwie sie gdyz od roku mam problemy (zazwyczaj to byl brak okresu) tym razem mam juz drugi pod rzad czy to normalne?

Zatem - najpierw diagnostyka, później leczenie.
Jeśli natomiast antykoncepcja hormonalna jest Pani obecnie niezbędna to dalsze branie spowoduje to że krwawienia z odstawienia leków (tak jest je właściwiej nazywać niż miesiączki) zrobią się ponownie regularne, ale zazwyczaj po ok. 3 miesiącach.