Metaliczny posmak w ustach a zapalenie oskrzeli

Witam od 2 tygodni borykam się a kaszlem wcześniej było stwierdzenie Angina i antybiotyk , po tygodniu kuracji kaszel nadal się nasilał w wykrztuśną zieloną flegmą , poszłam kolejny raz do lekarza tym razem stwierdzenie zapaleni oskrzeli i kolejny antybiotyk jednak dolegliwości nie zniknęły dziś skończyłam 2 antybiotyk a nadal tak samo kaszle do tego doszedł nie przyjemny metaliczny posmak w ustach przy kaszle ..co to może być co mam robić dalej ?

Aleksander Ropielewski

Konieczne leczenie zgodnie z posiewem plwociny. Wygląda na to, że stosowane antybiotyki nie były odpowiednie do patogenu powodującego zapalenie oskrzeli, być może płuc.