Metoda odczulania na mleko

dobry wieczór. Zastanawia mnie czy ta nowa metoda odczulana na mleko jest juz dostępna w innych krajach niz USA i czy ma ona zastosowanie u dzieci <8 lat> ktore maja anafilaksje na nabiał. Corka cierpi na te alergie od 3 tygodnia zycia i zastanawiam się czy jest szansa by i ona mogła sie z niej uwolnic. Jesli ta metoda jest juz dostepna to gdzie i czy Panstwa zdaniem jest to prawdopodobne ze działa.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli taka metoda jest wprowadzana w Polsce, najlepiej zwrócić się do dużych ośrodków alergologii dziecięcej w dużych miastach Polski i tam zasięgnąć informacji.