Męty w oku i wylew krwi do siatkówki u 18-latka

Witam, 2 msc temu dostałem piłką w oko.Widziałem męty.Udałem się po 3 dn. do okulisty.Usg oka wykazało, że mam średni wylew krwi do siatkówki.Zwolniono mnie na 6 tygodni z WF. W międzyczasie miałem dwie wizyty kontrolne (ostatnią 3 tygodnie temu) - krwotok dobrze się wchłaniał. W zeszłym tygoniu na wf mieliśmy ćwiczenia siłowe.Potem 3 dni oko z wylewem bolało mnie gdy patrzyłem moco na boki.Również gdy patrzę na jasny obraz widzę dalej męty, już bledsze, ale nadal widoczne.Czy mam się obawiać ?

Witam.ten wf to była przesada.wolne z wf na styczeń i luty. Potem kontrola.żadnych siłowni ani gorących źródeł ani saun. Krople Posorutin do oka.ogólnie rekreacja.można zrobić za miesiąc OCT. Pozdr