Miesiączka po skończeniu Duphastonu

Dobry wieczór. Od 9 dni biorę lek duphaston w drugiej dobie zaczęły boleć mnie piersi i dół brzucha i tak jest do dnia dzisiejszego. Został mi zlecony ten lek na uregulowanie miesiączki ponieważ ma co 12 lu 90 dni oraz przyjmuję dostinex o,5 tabletki na mikrogruczolak przysadki. Po ilu dniach od skończenia duphastonu mam brać 10 dni i przerwa pojawi się miesiączka. Za odpowiedź z góry serdecznie dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przyjmować leki zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.