Miesiączki ze skrzepami u 45-latki

Witam mam 45 lat moja miesiaczka trwa obecnie 21 dni troche ze skrzepami biore od 4dni eksacyl 3x dziennie,robilam badania krwi w 15 dniu sa dobre ,mam miesniaki nieduze ,krzepliwosc krwi mam 396 nie jestem w ciazy ,czy bedzie konieczne lyzeczkowani bo boje sie ztego powodu isc do lekarza a jezeli juz to czy sa inne mozliwosci zamiast zabiegu ,tabletki ziola ,prosze o odpowiedz a nie zebym udala sie do lekarza ,bo to sama wiem dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej najlepiej byłoby wykonać zabieg. będzie on najbardziej diagnostyczny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.