Mocne zawroty głowy oraz ból z tyłu głowy i karku

Witam.Mój problem polega na tym,że 2 dni temu na nocnej zmianie w pracy kiedy wstawałem zakręciło mi sie w głowie świat zaczął wirować przez kilka sekund sunęło mną w lewą stronę.Później nastąpił boł z tyłu głowy i karku przechodzący do skroni i ucha i tak juz pozostało do teraz.W międzyczasie jeszcze 2 razy miałem takie mocne zawroty głowy.Mam problem ze wzrokiem -4 na prawe oko i -2 na lewe oraz wykryte niedawno zmiany przeciążeniowe kręgosłupa szyjnego.Proszę o porade.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że konieczne jest badanie neurologiczne i rozszerzenie diagnostyki.