Mój penis jest mały jak nie stoi. Czy są jakieś tabletki na to?

Mam pewien problem. Otóż mam 22 lata, niedługo 23. Mój penis w stanie spoczynku mierzy ok. 3-4 cm, może nie raz 5 cm. W zwodzie osiąga długość ok. 13-14 cm. W zwodzie jego długość mi nie przeszkadza, szczerze mówiąc, to partnerki są zadowolone. Ale najgorsze jest, kiedy nie stoi. Jest mały i wstydzę się go pokazać prędzej. Kiedyś słyszałem coś o jakichś tabletkach, które pomagają w jakiś sposób rozwinąć się dokładniej, bo wydaje mi się, że przyczyną tego, że jest tej wielkości podczas spoczynku, jest jego niedokładne rozwinięcie się. Czy może być coś takiego?

Witaj,

Sama kwestia pomiaru penisa, zwłaszcza w stanie spoczynku może nastręczać trudności. Z Twojego opisu wynika, że nie masz pewności, co do faktycznej jego długości - być może więc jego wymiar nie stanowi rzeczywistego problemu.

Natomiast rozmiar członka w stanie wzwodu, jaki podajesz, jest prawidłowy.

Szczerze odradzam podejmowanie wszelkich domorosłych kuracji służących powiększaniu penisa, mogą zaszkodzić, zamiast pomóc.

Pozdrawiam