Morfologia 33-latki do analizy

Witam mam 33 lata odebrałam wynik krwi i co mnie niepokoi Hematokryt35% wartosc ref 36-47 Płytki krwi 149 wart ref 150-400 mpv12,5 wart ref 8,0-11,0 limfocyty 1.45 war ref1.5-4.5 czy jest się czym martwic?

Proszę zakupić sobie preparat witaminowo-mineralny i przyjmować go regularnie przez ok 14 dni, po tym czasie powtórzyć morfologię. Jeśli będzie nieprawidłowa, to zalecałbym kontakt z lekarzem. Trzeba Panią dokładnie zbadać i zebrać szczegółowy wywiad lekarski.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz