Morfologia a bóle głowy u 9-letniej córki

Pani Doktor bardzo proszę o poradę i interpretację wyników mojej 9 letniej córki, ostatnio narzekała na bóle głowy i zrobiliśmy badania krwi: WBC 7.5 tys/ul RBC 4.95 mln/ul HGB 13,3 g/dl HCT 39,8 % PLT 502 tys/ul i ten wskaźnik mnie martwi MCV 80 fl MCH 26,9 pg LYM% 53,5 MON % 6,9 NEU % 36,4 Aspat 27 U/L Alat 19 U/l bilirubina całkowita 0,75 mg/dl glukoza 86 mg/dl magnez 2,10 mg/dl żelazo 88 ug/dl ASO 30 IU/ml czy jest czym się martwić?jaka może być przyczyna? Bardzo dziękuję za odp.

i MCV 80 fl MCH 26,9 pg wskazują na nieco małą krwinkę czerwoną, zwykle zwiazane z przewlekłymi niedoborami żelaza i wysokie płytki krwi PLT 502 tys/ul
Ważna dobra regularna dieta i płyny 1500 ml / dziennie
Można skontrolować morf za parę miesięcy