Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mówienie przez sen w obcych językach po zażyciu amfetaminy

Na dyskotece podano mi, dosyc na to wyglada spora ilosc amfetaminuy przez co trafilem do szpitala z objawami takimi jak gorac na głowie: ramionach, klatce piersiowej, niekontrolowanemu ruchowi wszystkich kończyn, jezyka, dziwne miny, a najgorsze jest to, że podcas snu, zasypiam na 10-15 minut i podcas tego mowie w jezyku angielskim i co najdziwniejsze arabskim,. W szpitalu zrbiono mi badania krwi oaz podano 2 kroplowki i puszczono do domu. Po powrocie zaczelo sei dziac to ze snem czyli mowieni
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Co zrobić, gdy sen nie przychodzi?

Nie możesz zasnąć? Przekręcasz się z boku na bok? Obejrzyj filmik i dowiedz się, co robić w takiej sytuacji. Ekspert podpowiada, jak sobie pomóc, kiedy sen nie przychodzi.

Cokolwiek to ma znaczyć oraz jakikolwiek jest tego powód zalecam pełną konsultację psychologiczną oraz podjęcie terapii psychologicznej.

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychologa. Po dokładnym wywiadzie określa podłoże zaburzeń i skierują na dalsze leczenie.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy