Mówienie przez sen w obcych językach po zażyciu amfetaminy

Na dyskotece podano mi, dosyc na to wyglada spora ilosc amfetaminuy przez co trafilem do szpitala z objawami takimi jak gorac na głowie: ramionach, klatce piersiowej, niekontrolowanemu ruchowi wszystkich kończyn, jezyka, dziwne miny, a najgorsze jest to, że podcas snu, zasypiam na 10-15 minut i podcas tego mowie w jezyku angielskim i co najdziwniejsze arabskim,. W szpitalu zrbiono mi badania krwi oaz podano 2 kroplowki i puszczono do domu. Po powrocie zaczelo sei dziac to ze snem czyli mowieni

Cokolwiek to ma znaczyć oraz jakikolwiek jest tego powód zalecam pełną konsultację psychologiczną oraz podjęcie terapii psychologicznej.

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychologa. Po dokładnym wywiadzie określa podłoże zaburzeń i skierują na dalsze leczenie.