Możliwość ciąży przy stwierdzonym PCOS

Witam. Mam od 5 lat stwierdzony zespół PCOS. bralam ciagle tabl antykoncepcyjne, lecz stwierdzilismy z mezem ze chcemy starac sie o dziecko. 17 stycznia mialam ostatnia miesiaczke jeszcze na taletkach. teraz czekam juz na okres tzw. "sam od siebie" bo we wczesnijeszych przypadkach po odstawieniu tabl zawsze ten okres sam przychodzil na jeden cykl. od tego 17 stycznia sie staramy jak mozemy. owulacja takze jakas byla bo czulam ten bol. jakie jest prawdopodobienstwo ze nam sie uda w tym cyklu?

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiednie postępowanie lecznicze zwiększy szanse na ciążę. Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Prawdopodobieństwo w podanym opisie jest raczej umiarkowane.