Możliwość łączenia leków Colchicum Dispert i Hydroxyzinum

Witam mam 34 lata jestem kobietą ostatnio leżałam na kardiologii w szpitalu lekarz znalazł niewielką ilość w woreczku osierdziowym bez znaczenia hymodynamicznego i zapisał mi lek o nazwie colchicum dispert pozatym leczę się na nerwicę i przyjmuję hydroxzizinum czy można te leki łączyć jeśli tak to jaki jest odsęp czasowy między nimi proszę o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Może Pani bezpiecznie łączyć te dwa leki. Dawkowanie zgodnie z zaleceniami lekarza.