Jak stosować kilka leków jednocześnie?

Dzień dobry. Czy mogę po przebudzeniu rano zażyć wszystki swoje leki razem?Przyjmuję Paroxinor,Chlorpotixen,Convulex.Czy muszę zachować jakiś odstęp między nimi?I czy mogę od czasu do czasu wypić lampkę wina przyjmując te leki?Leczę się na nerwicę lękową już od lat i ostatnio lekarz do moich leków dolożył mi paroxinor a kazał odstawić seronil.Bardzo proszę o odpowiedz.Dziekuję.

Może Pani przyjąć je razem, o ile takie dawkowanie zalecił lekarz prowadzący. Alkoholu zdecydowanie nie powinna Pani przyjmować. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.