Możliwość poprawy wyników badania Fibroscan w dwa miesiące

Witam w 2012 r miałem robiony fibroscan we wrocławiu wynik f1-f2 (kpa) 7.9 z opisem fibroscan wskazuje na zaawansowane włuknienie 2014 równo dwa lata powturzyłem badania wrocław wynik f0-f1 (kpa4.6) pzez te dwa lata nie mogę powiedzieć ze oszczeędałm wątrobe.Od 29 maja 2014 jestem leczony iterferonem+rybka czy to możliwe by wyniki sie porawiły tak w dwa miesiące proszę o odpowiedz z góry bardzo dziękuje

Witam. Taka poprawa jest jak najbardziej możliwa. Leczenie interferonem przy stosowaniu się do zaleceń lekarza daje bardzo dobre rezultaty.