Możliwość rekonstrukcji palców u 7-miesięcznego dziecka z wadą wrodzoną

Witam.Chciala bym uzyskac pomoc,jakies informacjie.Urodzila mi sie coreczka obecnie ma 7miesiecy z wado wrodzono w obu rekach w lewej i prawej brakuje palcow .Czy jest jakas mozliwosc operacji przeszczepu , lub rekonstrukcji palcow tu w polsce.Bylam w poznaniu w szpitalu ortopedyczno-urazowym imienia Wiktora Degi nic nam nie pomogli nie udzielili zadnych konkretnych informacji prosze mi wskazac konkretno placowkie szpitali w ktorym jest mozliwa operacjia .Pozdrawiam

Witam. W chwili obecnej córka jest zbyt mała do jakichkolwiek transpozycji palców. Wszystko zależy także jaka jest konstelacja wady - jeśli brakuje kciuków to w przyszłości można będzie przeszczepić paluch nogi. Do przeszczepu musi jednak być odpowiedni kaliber naczyń. Proszę poszukać Klinik Chirurgii Ręki i Mikrochirurgii lub Chirurgii plastycznej - dla przykładu w Polanicy, Trzebnicy.