Możliwość zajścia w ciążę bez odbycia stosunku seksualnego

Witam,czy możliwe jest by zajść w ciążę nie uprawiając seksu z mężczyzną i nie mając z nim żadnych kontaktów seksualnych,ale mieszkając z nim w jednym mieszkaniu?Chodzi mi o sytuacje gdyby on się masturbowal i zostawił trochę nasienia w wannie,kabinie prysznicowej,desce klozetowej czyteż innym przedmiocie,a ja nieświadomie dotknęłabym spermy ręką i potem dotknęła ta ręką pochwy.Pytam gdyż znalazłam stancje na której mieszka jeden chłopak i wolę się upewnić że nie spotka mnie przykraniespodzianka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to wysoce nieprawdopodobne, żeby mogło dojść do takiej sytuacji. Pozdrawiam