Możliwość zastosowania oleju z wiesiołka dla 12-letniej dziewczynki, która ma długie i częste miesiączki

Czy mozna zastosowac olej z wiesiolka dla dziewczynki 12 letniej,ktora ma bardzo dlugie miesiaczki( od 9dni do 3 tygodni) i czeste. Byla sprawdzana pod wzgledem anemii,tarczycy i miala rowniez pelvic ultrasound...badania nie wykazaly zadnych problemow. Dziewczynka ma juz miesiaczke ponad rok i wciaz nie reguluje sie jej. Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej zalecić stosowanie oleju z wiesiołka. Jakiekolwiek decyzje terapeutyczne powinien podjąć lekarz, który prowadzi diagnostykę dziecka.