MRI stawu biodrowego i opis
Witam mam pytanie : Ostatnio robiłem MRI stawu biodrowego prawego- podejrzenie konfliktu co oznacza ogólnie wypis badania: Nie stwierdza się wysięku w stawach biodrowych.Struktura kości tworzących stawy niezmieniona.Zarysy głów kosci udowych gładkie. Cech konfliktu panewkowo-udowego nie wykazano.Nieznacznie nierówne zarysy stropów panewek stawów biodrowych. Dodam, ze boli mnie pachwina jak robię wymachy nogą

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowny Panie,
Wynik badania MRI opisuje zdrowe biodro. Przydałoby się więcej informacji na temat samego bólu - lokalizacja, czas występowania a wysiłek fizyczny, sport, promieniowanie bólu"...