Na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar
Proszę o interpretację wyniku na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? Chciałam skierowanie na tk ale lekarz nie chciał mi dać kazał zrobić usg za 3 miesiace trochę się martwię tym dziekuje bardzo jakiej wielkosci są te wymiary dziękuję bardzo za udzielenie informacji

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Postępowanie lekarza jest prawidłowe. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.