Nieregularny obszar o podwyższonej echogeniczności poniżej pęcherzyka żółciowego po leczeniu interferonem

jestem po leczeniu interferonem na HCV leczenie odniosło sukces wyleczony mnie podczas usg wyszło ze mam na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? Tu znak zapytania badania z krwi mam dobre alfa fetoproteina elektroforeza bialko calkowite ft4 tez ok próby watrobowe ok chciałam skierowanie na tk ale lekarz nie chciał mi dać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma konieczności rozszerzania diagnostyki. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.