Ogniskowe stłuszczenie w usg pęcherzyka żółciowego
Proszę o interpretację wyniku na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? Tu znak zapytania jestem nosicielem hcv po leczeniu interferonem na HCV proszę napisać czy coś poważnego badania z krwi mam dobre alfa fetoproteina elektroforeza bialko calkowite ft4 tez ok

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Ponieważ jest Pani nosicielem HCV konieczna jest wzmożona czujność onkologiczna. Sugeruję konsultację z lekarzem prowadzącym.