Interpretacja wyników badań u 27-letniej kobiety

Proszę o interpretację wyniku na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? Tu znak zapytania jestem nosicielem hcv po leczeniu interferonem na HCV proszę napisać czy coś poważnego badania z krwi mam dobre alfa fetoproteina elektroforeza bialko calkowite ft4 tez ok próby watrobowe ok chciałam skierowanie na tk ale lekarz nie chciał mi dać kazał zrobić usg za 3 miesiace dziękuję ba

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana wymaga okresowej kontroli. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.