Naciek na jelicie grubym

Witam serdecznie. U mamy lat 64 przy operacji wycięcia woreczka zauważono naciek na jelicie grubym o długości 4,5 cm, wycięto część jelita z tym naciekiem. Dostaliśmy wyniki i tutaj jest jak dla laika wiele niewiadomych. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi wyników oraz informację szczerą jak to wygląda . Oto wyniki: G2.pT3 N2a Mo, Astler-Coller C, Metastasis N6. Mama jest 3tyg po operacji dochodzi do siebie wspaniale i czuje się dobrze, a ja się martwię co dalej.Z góry dziękuję za poświęcony mi czas.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - wiemy że mamy do czynienia z rakiem - opisy parametrów - ale nie podała pani z jakim? - nie ma opisu - co jest bardzo ważne
.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog

Witam. Przykro mi przekazać taką wiadomość. Wygląda na to iż przy okazji wykryty został przerzut nowotworowy. Konieczna będzie dalsza diagnostyka w celu ustalenia pierwotnej zmiany i zaplanowania leczenia.