Nadciśnienie ciążowe w 31. tygodniu ciąży

WITAM JESTEM 31 TYGODNIU CIĄŻY MAM NADCIŚNIENIE CIĄŻOWE I BIORĘ NA TO TABLETKI DOPEGYT 3X2 WIEC W TERAZ SIE USTABILIZOWAŁO I JEST OK JEDYNIE CO MNIE MARTWI TO WYSOKI PULS ZACZYNA SIĘ OD 80 DO NAWET 112 CZY TO JEST COŚ GROZNEGO ????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podwyższony puls może być związany z nadciśnieniem tętniczym. Sugeruję konsultację z lekarzem, który prowadzi Pani ciążę.