Nadęty i twardy brzuch oraz znaczne jego powiększenie

Witam mam taki problem juz dlugi czas robilam juz usg calej jamy brzusznej i wszystko jest w porzadku ale caly czas mam nadety twardy brzuch w dodatku duzy wugladam jak w ciazy sporej a wniej nie jestem mialam juz tyle badan robionych nawet proby watrobowe i badania sa ok co mam zrobic by sie pozbyc jestem w ciaglym ruchu jem bardzo malo co zrobic prosze o pomoc poleciliscie mi probiotyk stosowac ale jaki np ja zazywalam uglix wzedcia i nic nie dalo

Renata GrzechociĹska

Ulgix to nie probiotyk. Czy w ostatnim czasie robiła Pani USG narządów rodnych? Jeśli nie warto udać się do ginekologa i je wykonać.