Nadmierne pocenie się, kaszel i wysoka gorączka

witam , mam pytanie dotyczące mojego chłopaka a więc : we wtorek dopadła go grypa , na początku miał wysoka goraczke ale teraz jest juz trochę lepiej tylko nie pokoi mnie to ze sie tak mocno poci ponad to ma do tego mocny kaszel.co zrobic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg oddechowych. Pani partner powinien udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada go oraz zaleci właściwe leki.