Nadszyjkowa amputacja trzonu macicy z jajowodami i plamienia

Jestem 2 miesiące po nadszyjkowej amputacji trzonu macicy z obydwoma jajowodami bez jajników do tej pory nie miałam zadnych plamień,az do dziś. Czy to normalne ,czy coś niepokojącego?

Wielce szanowna Pani ! Należy pobrac materiał z kanalu szyjki macicy i sprawdzić , czy nie pozostała część jamy macicy i w zalezności od taj sytuacji odpowiednio postepować, błędu tu nie ma. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa