Nadżerka a planowanie ciąży

Witam mam nadzerka i planuje druga już dziecko zrobiłam niezbędne badania cytologia gr 1 nadzerka fizjologiczna nie odczuwam żadnych objawów, w pierwszej ciąży miałam dendencje do uplasował i infekcji czy powinnam zamrozić nadzerka przed zajęciem w ciąże pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz ginekolog po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych nie widzi przeciwwskazań do zajścia w ciążę to nie powinna mieć Pani powodu do obaw. W przeciwnym wypadku należy zastosować się do zaleceń ginekologa.