Nagłe zaburzenia widzenia a zapalenie mięśnia sercowego

Witam,mialem dzisiaj dziwna sytuacje mianowicie bylem w sklepie i nagle,dostalem zaburzen widzenia w jednym oku,twarze ludzi widzialem jakby tylko polowicznie,druga polowa byla jakby rozmazana,znieksztalcona,mialem tez problem z rozczytywaniem wyrazow,trwalo to ok.5 min poza tym nie mialem zadnych innych objawow.Dodam ze w maju zdiagnozowano u mnie zapalenie miesnia sercowego,czy to moze miec jakis zwiazek?nigdy wczesniej nie mialem podobnych objawow.

Piotr Pilarski

Nie sądzę aby miało to zwiazek z zapaleniem. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.